Tüm ürünler
-
Kauçuk İşleme Makinesi
-
Kauçuk karıştırma değirmeni makinesi
-
Kauçuk Tozu Üretim Hattı
-
Kauçuk yoğurma makinesi
-
Kauçuk Banbury Karıştırıcı
-
kauçuk vulkanizasyon presi
-
Geri Kazanılmış Lastik Levha Hattı
-
Plastik Geri Dönüşüm Hattı
-
tenis topu yapma makinesi
-
Kauçuk Öğütücü Makinesi
-
Toplu Kapalı Kauçuk Soğutma Makinesi
-
Kauçuk Konveyör Bant Üretim Hattı
-
Kauçuk Kalender Makinası
-
çift vidalı ekstrüder
-
Dairesel Otomatik Küçük Malzeme Tartım Sistemi
-
Otomatik Küçük Malzeme Tartım Sistemi
anahtar kelimeler [ rubber process machine ] eşleşme 260 Ürünler.
Oyun Alanı Karo Kauçuk Vulkanizasyon Presi 1100x1100mm Kauçuk Karo Presi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
100T 5.5KW Kauçuk Isı Pres Makinesi Kauçuk Karo Vulkanizasyon Presi
| Temel Bileşenlerin Garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Makine tipi: | Plaka Vulkanizasyon Presi |
| Garanti: | 1 yıl |
63T Kauçuk Taban Yapma Makinesi Vulkanizasyon Pres Makinesi CE ISO
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Temel Bileşenlerin Garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli, Pompa |
160KW 380V 60HZ Plastik Geri Dönüşüm Kırma Makinesi Çift Kademeli
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor |
|---|---|
| Lastik Makina Tipi: | Diğer Lastik Makinesi |
| Gerilim: | 380V 60hZ |
110L 160KW Plastik Hurda Kırma Kauçuk Yoğurma Pelet Üretim Hattı
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
110L 55kw Kırma Pelet PP PE PVC Film Pet Plastik Geri Dönüşüm Makinası
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
Kauçuk Tenis Topu Yapma Makinesi 5.5 Kw Plaka Vulkanizasyon Presi
| Durum: | Yeni yeni |
|---|---|
| Görüntülü muayene: | Müsait değil |
| Makine Test Raporu: | Müsait değil |
7.5Kw Kauçuk Lastik Parçalayıcı Makinesi Kauçuk Tozu Üretim Hattı ISO CE
| Gerilim: | 415V,50HZ, isteğe göre, ihtiyaca göre |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Garanti: | Bir yıl |
415V 50HZ Lastik Lastik Öğütücü LP800 Atık Lastik Geri Dönüşüm Hattı
| Gerilim: | 415V,50HZ, isteğe göre, ihtiyaca göre |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Garanti: | Bir yıl |
7.5Kw Tenis Topu Yapma Makinesi Kauçuk Vulkanizasyon Ekipmanı
| Durum: | Yeni yeni |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Müsait değil |
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Basınçlı kap |

