Tüm ürünler
-
Kauçuk İşleme Makinesi
-
Kauçuk karıştırma değirmeni makinesi
-
Kauçuk Tozu Üretim Hattı
-
Kauçuk yoğurma makinesi
-
Kauçuk Banbury Karıştırıcı
-
kauçuk vulkanizasyon presi
-
Geri Kazanılmış Lastik Levha Hattı
-
Plastik Geri Dönüşüm Hattı
-
tenis topu yapma makinesi
-
Kauçuk Öğütücü Makinesi
-
Toplu Kapalı Kauçuk Soğutma Makinesi
-
Kauçuk Konveyör Bant Üretim Hattı
-
Kauçuk Kalender Makinası
-
çift vidalı ekstrüder
-
Dairesel Otomatik Küçük Malzeme Tartım Sistemi
-
Otomatik Küçük Malzeme Tartım Sistemi
anahtar kelimeler [ rubber process machine ] eşleşme 260 Ürünler.
1200x1200mm Kauçuk Vulkanizasyon Basın Kauçuk Karo Yapma Makinesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Temel Bileşenlerin Garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli, Pompa |
Spor Salonu Kauçuk Yer Karosu Yapma Makinesi Plaka Vulkanizasyon Basın 5.5KW
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
30-120 Mesh Kauçuk Öğütücü İnce Lastik Kauçuk Tozu Yapma Makinesi
| Tip: | kauçuk ince öğütücü |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
Yumuşak PVC Geri Dönüşüm Makinesi 185Kw Plastik Kırıcı Kırma
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün |
60Kw Lastik Lastik Öğütücü LP1200 Atık Lastik Geri Dönüşüm Makinası
| Gerilim: | 415V,50HZ, isteğe göre, ihtiyaca göre |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Garanti: | Bir yıl |
XKP560 Kauçuk Lastik Öğütücü Kauçuk Tozu Üretim Hattı Mavi Yeşil
| Gerilim: | 415V,50HZ, isteğe göre, ihtiyaca göre |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Garanti: | Bir yıl |
55kw Atık Lastik Öğütücü Kauçuk Tozu Üretim Hattı XKP560
| Gerilim: | 415V,50HZ, isteğe göre, ihtiyaca göre |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Garanti: | Bir yıl |
60HZ 110L Plastik Pul Peletleme Hattı Plastik Geri Dönüşüm Kırma Makinesi
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün |
CE HDPE Plastik Geri Dönüşüm Hattı 160Kw Atık Plastik Kırma Makinesi
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün |
Polistiren Plastik Geri Dönüşüm Hattı 5.5Kw PP Kırma Makinesi
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün |

