Tüm ürünler
-
Kauçuk İşleme Makinesi
-
Kauçuk karıştırma değirmeni makinesi
-
Kauçuk Tozu Üretim Hattı
-
Kauçuk yoğurma makinesi
-
Kauçuk Banbury Karıştırıcı
-
kauçuk vulkanizasyon presi
-
Geri Kazanılmış Lastik Levha Hattı
-
Plastik Geri Dönüşüm Hattı
-
tenis topu yapma makinesi
-
Kauçuk Öğütücü Makinesi
-
Toplu Kapalı Kauçuk Soğutma Makinesi
-
Kauçuk Konveyör Bant Üretim Hattı
-
Kauçuk Kalender Makinası
-
çift vidalı ekstrüder
-
Dairesel Otomatik Küçük Malzeme Tartım Sistemi
-
Otomatik Küçük Malzeme Tartım Sistemi
anahtar kelimeler [ rubber process machine ] eşleşme 260 Ürünler.
Devirme 5.5Kw Plastik Geri Dönüşüm Hattı Pet Pul Granülasyon Makinesi
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün |
Mavi 110L Plastik Geri Dönüşüm Hattı 160Kw Pet Pul Granülasyon Makinesi
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün |
1200x2500mm Konveyör Bant Vulkanizasyon Basın Kauçuk Bant Vulkanizasyon Makinesi
| Malzeme: | dökme çelik |
|---|---|
| Renk: | Mavi-yeşil |
| Kemer genişliği: | 800mm |
Çevre Koruma Kauçuk Banbury Karıştırıcı 315 KW Banbury Karıştırma Makinesi
| Parti Süresi(kez/saat): | 20 kez/saat |
|---|---|
| Toplam Kapasite(L): | 110 litre |
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor |
37KW 45KW Lastik Taşlama Makinesi Eski Lastik Tozu Yapma Makinesi
| Tip: | kauçuk ince öğütücü |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
CE ve ISO ile Sütun Tipi Düz Kauçuk Vulkanize Pres Makinesi
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Basınçlı kap |
|---|---|
| Makine tipi: | Plaka Vulkanizasyon Presi |
| Gerilim: | 380V, Özelleştirilmiş |
Kauçuk Karıştırma için 315kW Kauçuk Banbury Mikser Yoğurma Makinesi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Anahtar satış noktaları: | Yüksek verimlilik |
| Güç (kW): | 315 kw |
Hidrolik 5.5Kw Tenis Topu İmalat Makinesi Özelleştirilmiş
| Durum: | Yeni yeni |
|---|---|
| Görüntülü muayene: | Müsait değil |
| Makine Test Raporu: | Müsait değil |
Kauçuk Plastik Karıştırma ISO Onayı için 140L Banbury Dahili Mikser
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
4 Kolonlu Kauçuk Konveyör Bant Üretim Hattı 1200 Ton Kauçuk Vulcanizer
| Malzeme: | dökme çelik |
|---|---|
| Renk: | Mavi-yeşil |
| Kemer genişliği: | 800mm |

