Tüm ürünler
-
Kauçuk İşleme Makinesi
-
Kauçuk karıştırma değirmeni makinesi
-
Kauçuk Tozu Üretim Hattı
-
Kauçuk yoğurma makinesi
-
Kauçuk Banbury Karıştırıcı
-
kauçuk vulkanizasyon presi
-
Geri Kazanılmış Lastik Levha Hattı
-
Plastik Geri Dönüşüm Hattı
-
tenis topu yapma makinesi
-
Kauçuk Öğütücü Makinesi
-
Toplu Kapalı Kauçuk Soğutma Makinesi
-
Kauçuk Konveyör Bant Üretim Hattı
-
Kauçuk Kalender Makinası
-
çift vidalı ekstrüder
-
Dairesel Otomatik Küçük Malzeme Tartım Sistemi
-
Otomatik Küçük Malzeme Tartım Sistemi
anahtar kelimeler [ rubber process machine ] eşleşme 260 Ürünler.
Geri Kazanılmış Kauçuk İçin XN75 75l Kauçuk Yoğurma Kauçuk İşleme Makinesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Karıştırma Kapasitesi(L): | 75 litre |
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Dişli |
55L Kauçuk Kneader Kauçuk Karıştırıcı Kauçuk İşlem Makinesi Karıştırıcı
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Karıştırma Kapasitesi(L): | 55 litre |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
X ((S) N55 Kauçuk Kneader Kauçuk Karıştırıcı Kauçuk İşlem Makinesi Karıştırıcı Kneader
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Karıştırma Kapasitesi(L): | 55 litre |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
CE Kauçuk Top Yapma Makinesi Vulkanizasyon Basın Kauçuk Proses Makinesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Temel Bileşenlerin Garantisi: | 1 yıl |
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli, Pompa |
Geri Kazanım Kauçuk Levha Makinesi Devulnizer Kauçuk Proses Makinesi
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Rulman, Şanzıman, Motor |
| Yıl: | 2023 |
2 Açık Rulo Karıştırma Değirmeni Makinesi XK560 Sentetik Kauçuk Proses Makinesi
| Rulo Çapı(mm): | 560 mm |
|---|---|
| Ön Rulonun Dönüş Hızı(rpm): | 27.72 dev/dak |
| Rulo Uzunluğu(mm): | 1530 mm |
110 Litre Kauçuk Banbury Karıştırıcı Dahili Toplu Mikser Kauçuk Proses Makinesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Parti Süresi(kez/saat): | 10 kez/saat |
| Toplam Kapasite(L): | 110 litre |
5.5KW Kauçuk Vulkanize Pres Kauçuk Proses Makinesi PLC Kontrolü
| Durum: | Yeni yeni |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Müsait değil |
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Basınçlı kap |
XK360 Açık Tip İki Rulo Değirmen Kauçuk Proses Makinesi Üç Fazlı
| Rulo Çapı(mm): | 360 mm |
|---|---|
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
160KW 110L Plastik Geri Dönüşüm Ekipmanları Kauçuk Proses Makinesi
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün |

