Tüm ürünler
-
Kauçuk İşleme Makinesi
-
Kauçuk karıştırma değirmeni makinesi
-
Kauçuk Tozu Üretim Hattı
-
Kauçuk yoğurma makinesi
-
Kauçuk Banbury Karıştırıcı
-
kauçuk vulkanizasyon presi
-
Geri Kazanılmış Lastik Levha Hattı
-
Plastik Geri Dönüşüm Hattı
-
tenis topu yapma makinesi
-
Kauçuk Öğütücü Makinesi
-
Toplu Kapalı Kauçuk Soğutma Makinesi
-
Kauçuk Konveyör Bant Üretim Hattı
-
Kauçuk Kalender Makinası
-
çift vidalı ekstrüder
-
Dairesel Otomatik Küçük Malzeme Tartım Sistemi
-
Otomatik Küçük Malzeme Tartım Sistemi
anahtar kelimeler [ rubber process machine ] eşleşme 260 Ürünler.
XKJ480 Geri Kazanılmış Kauçuk Devulcanizer Kauçuk Üretim Hattı
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler: | PLC, Rulman, Şanzıman, Motor |
55Kw Geri Kazanılmış Kauçuk Levha Yapma Makinesi Kauçuk Tozu Devulcanizer
| Tip: | vulkanizatör |
|---|---|
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
XKJ 450 Geri Kazanılmış Kauçuk Makinesi PLC Kontrol Üretim Hattı
| Tip: | GERİ AL |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
Kauçuk Kaplama İçin 90 Kw İki Rulo Karıştırma Değirmeni Makinesi 22 İnç
| Rulo Çapı(mm): | 560 mm |
|---|---|
| Ön Rulonun Dönüş Hızı(rpm): | 27.72 dev/dak |
| Rulo Uzunluğu(mm): | 1530 mm |
22KW Kauçuk Lastik Öğütücü 40-60kg / H Hurda Lastik Tozu Makinesi
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Rulman, Motor |
| Lastik Makina Tipi: | Lastik Geri Dönüşüm Makinası |
XK560 Açık Kauçuk Karıştırma Değirmeni Makinesi 90KW Kauçuk Değirmeni Karıştırıcı
| Rulo Çapı(mm): | 560 mm |
|---|---|
| Rulo Uzunluğu(mm): | 1500 mm |
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
2.2KW Kauçuk Terlik Yapma Makinesi Vulkanize Kauçuk Hidrolik Pres
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
PLC Dokunmatik Kauçuk Vulkanizasyon Basın Tenis Topu Yapma Makinesi
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenlerin Garantisi: | 1 yıl |
55KW Dispersiyon Yoğurma Makinesi 75L Kauçuk Karıştırma Banbury Makinesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Karıştırma Kapasitesi(L): | 75 litre |
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
325L Plastik Kauçuk Dispersiyon Yoğurma Makinesi Yüksek Hassasiyet
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Dişli |
|---|---|
| besleme modu: | Ön |
| Gerilim: | Özelleştirilmiş |

