Tüm ürünler
-
Kauçuk İşleme Makinesi
-
Kauçuk karıştırma değirmeni makinesi
-
Kauçuk Tozu Üretim Hattı
-
Kauçuk yoğurma makinesi
-
Kauçuk Banbury Karıştırıcı
-
kauçuk vulkanizasyon presi
-
Geri Kazanılmış Lastik Levha Hattı
-
Plastik Geri Dönüşüm Hattı
-
tenis topu yapma makinesi
-
Kauçuk Öğütücü Makinesi
-
Toplu Kapalı Kauçuk Soğutma Makinesi
-
Kauçuk Konveyör Bant Üretim Hattı
-
Kauçuk Kalender Makinası
-
çift vidalı ekstrüder
-
Dairesel Otomatik Küçük Malzeme Tartım Sistemi
-
Otomatik Küçük Malzeme Tartım Sistemi
anahtar kelimeler [ rubber process machine ] eşleşme 260 Ürünler.
XN55 XN75 XN110 Kauçuk Yoğurma Makinesi Yoğurma Kauçuk Karıştırıcı
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |
1200T Kauçuk Konveyör Bant Üretim Hattı Kauçuk Proses Makinesi
| Malzeme: | dökme çelik |
|---|---|
| Renk: | Mavi-yeşil |
| Kemer genişliği: | 800mm |
CE 110L Kauçuk Karıştırma Makinesi Banbury Yoğurma Makinaları
| Toplam Kapasite(L): | 110 litre |
|---|---|
| Gerilim: | Özelleştirilmiş, Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 1 yıl |
Kauçuk Ürünler Yapımı İçin 13.7Kw Otomatik Toplu Kapalı Kauçuk Soğutma Makinesi
| Tip: | toplu soğutucu |
|---|---|
| Gerilim: | müşteri gerektiği gibi |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Otomatik 28.8Kw Toplu Kapalı Kauçuk Soğutma Makinesi XPG800 Mavi
| Tip: | toplu soğutucu |
|---|---|
| Gerilim: | müşteri gerektiği gibi |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Kauçuk Toplu Soğutucu Kauçuk Toplu Soğutma Makinesi
| türü: | toplu soğutucu |
|---|---|
| Voltaj: | müşteri gerektiği gibi |
| Tahrikli tip: | Elektrikli |
XK-560 Kauçuk Karıştırma Değirmeni Makinesi 90Kw Açık Değirmen Kauçuk Karıştırma
| Rulo Çapı(mm): | 560 mm |
|---|---|
| Rulo Uzunluğu(mm): | 1500 mm |
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
45Kw 60 Mesh Kauçuk Öğütücü Makinesi Eski Lastik Geri Dönüşüm Makinesi
| Tip: | kauçuk ince öğütücü |
|---|---|
| Görüntülü muayene: | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
55kw Kauçuk Lastik Parçalayıcı Makinesi Kauçuk Tozu Üretim Hattı LP-1200
| Gerilim: | 415V,50HZ, isteğe göre, ihtiyaca göre |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Garanti: | Bir yıl |
Kauçuk İşleme Makinesi Otomatik Karbon Siyah Küçük Malzeme Toplama Makinesi
| Tip: | Kimyasal Dozajlama Tartı Makinesi |
|---|---|
| Video Giden Mekan: | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu: | Tedarik edilen |

